Havvalar


Kolay yumurta çatlatma için kuru incir kürü

kuru-incir

Yumurta çatlatma kürü ve yumurta sayısı yetersizliği nedeniyle gebe kalamayan kadınların hamile kalmaları için yardımcı bir kür olup, yumurta sayılarını arttırıcı ve yumurta çatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu kür için kuru incir kullanılmaktadır.

Yumurta artırma kürü

15-16 adet kuru inciri bir tencere içerisinde atmak suretiyle kaynatınız.

Kaynamaya başladıktan sonra 20 dakika kadar bekleyiniz. Daha sonra bu kürü 3 parçaya bölün ve her yemekten 15 dakika kadar sonra içiniz. Uygulamayı 3 hafta boyunca devam ettirin. Daha sonra 1 hafta kadar bir süre ara verip uygulamayı aynı şekilde 21 gün daha tekrarlayın. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise, kürün her gün taze olarak hazırlanması gerekmektedir. Bu yumurta sayısını arttırmak için oldukça etkili olacaktır.

Yumurta çatlatma kürü olarak ise;

Kuru incirleri 6-7 dakika kadar kaynatıp içerisine bir tane dilimlenmiş havuç atarak 3-5 dakika kadar daha kaynatın ve bu kürü yemeklerden sonra tüketin. Ayrıca ince kıyılmış kuru soğan üzerine sumak serperek tüketmek de yumurta çatlatmak için uygulanan yöntemlerdendir.

YUMURTLAMA ZAMANI HESAPLAMA

YUMURTALIK KİSTLERİ

Bu içerik yumurta çatlatma kürü, yumurta çatlatma hapı, yumurta catlatmak icin incir kuru, incir kuru yumurta catlatma, yumurta çatlatmak için kuru incir kürü, yumurta çatlatan bitkiler, yhs-0001, yumurta çatlatmak için, kadınlarda yumurta çatlatmak için yapılması gerekenler, yumurta çatlatma hapı adı, yumurtalık çatlatma kürü, yumurta çatlatan incir kürü, incirli yumurta, yumurta çatlatma için incir kuru, yumurta çatlatma kuru incir, Kolay yumurta çatlatma kürü incir, adet sokturme yumurta catlatma konularını barındırır.
Okunma: 13.212

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.

İletişim

Her türlü soru, eleştiri, öneri ve reklam başvurularınız için lütfen bize yazın: